Wolfteam Kayıt Resimli AnlatımWolfteam  2009 Yılından itibaren Türkçe oyun olarak JOYGAME Tarafından yönetilmektedir.Oyunun içerik kısmında ilk önce nasıl kayıt olabiliriz.Wolfteam’ın kendi sitesi olan joygame.com adresine girerek Kayıt ol seçeneğine tıklıyoruz

wolfteam kayıt

Her seferinde ki gibi oyuna heyecanlı bir şekilde kayıt olmaya çalışıyoruz.Sanal Dünyadaki en çok sevdiğimiz nick adresimizi ve kullandığımız şifreyi yazarak oyuna kayıt oluyoruz. Tabi ki de kayıt olduk dan dan sonra oyunu indiriyoruz ve sabırsızlanarak o sürenin bitmesini bekliyoruz.Oyuna giriş kısmında kullanıcı adı istiyor bizden yani oyundaki nickimizi.

wolfteam kayıt

 

wolfteam kayıt

Oyundan herhangi bir bölüme girerek heyecanımızı ve oyunu test etmeye başlıyoruz.Oyun o kadar kapsamlı ki ne kadar oynasanız oynayın bıkmıyorsunuz.Eline silah alıp havaya deliler gibi ateş edilen Wolfteam diğer oyunları eleyerek ilk sıralara gelebilmektedir.Kendisinin neden bu kadar ilgi çektiği ise 7/24 Canlı desteği Oyuncular herhangi bir sorunu internette aramak yerine joygamenın kendi destek alanına ileterek cevaplanıyor.Tabikide bu bizleri oyundan bıktırmıyor.Onbinlerce oyuncuya 7/24 Canlı destek vermek zor olsa bile bunu başarabildikleri için bu kadar online oyuncuları vardır.

wolfteam kayıt

Oyundaki grafik etkisi de tabi ki bizlerin daha çok ilgi alanımızı çekiyor. Türkçe içerik ve seslendirmeler,Klan savaşları,KURT Adamlar,Çok sayıda Silah , Bölüm ve anlatamayacagımız birçok daha özelligi olan bu oyun bizleri adete başka bir dünyaya götürebiliyor.Türkiyenın En çok MMOFPS  oyunu olduğunu düşünürsek Wolfteamın Türk oyuncular ile oynanması bizlere ayrı bir gurur verir.


12 comments on “Wolfteam Kayıt Resimli Anlatım
 1. aliveli diyor ki:

  Wolfteam oyununa nasıl kayıt oluyoruz

 2. uğur diyor ki:

  canım sıkılıyor

 3. taha123 diyor ki:

  oynamayı çok istiyorum

 4. taha123 diyor ki:

  oyunun nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum ve çok güzel olduğunu düşünüyorum.

 5. 130 diyor ki:

  çok güzel bir oyun….

 6. 130 diyor ki:

  çok güzel bir oyun …

 7. mazlum diyor ki:

  vffgfgfg

 8. yuser66 diyor ki:

  kurtlar hiç ölmez

 9. su diyor ki:

  super

 10. musa reis diyor ki:

  çok güzel bir oyun

 11. 123123123 diyor ki:

  15 yaş üzeri bir oyun

 12. Canberk diyor ki:

  Oyuna kayıt nasıl olunucak .ssssssssssssss

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

In Archive